5
Posted 06/12/2015 by Basior in Artykuły
 
 

Konkurs Mikołajkowy!


6 grudnia zawitał do nas Mikołaj wraz ze świeżutkim egzemplarzem Namiestnika – świetnej karcianki wydawnictwa Games Factory Publishing, ufundowanej na platformie wspieram.to. My już od kilku dni z zapałem ogrywamy swój egzemplarz, budując karciane piramidy i zdobywając kolejne punkty władzy. Jeśli i Wy chcielibyście mieć w domu Namiestnika, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Prezent od Mikołaja jest właśnie dla Was!

Jak otrzymać grę? Wystarczy wziąć udział w naszym Mikołajkowym Konkursie. Opowiedzcie komu i dlaczego chcielibyście Namiestnika podarować. Dajcie się porwać świątecznemu czarowi. Forma pracy jest dowolna, a najbardziej przekonująca, oryginalna odpowiedź zostanie nagrodzona mikołajkowym prezentem. Pamiętajcie także, aby polubić nasz funpage.

Wasze zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@gra.wstepna.pl z tytułem “Konkurs Mikołajkowy”. Czekamy na nie przez 10 dni, czyli do 16 grudnia do godziny 23.59. W zgłoszeniu wpiszcie także Wasze dane korespondencyjne, abyśmy jak najszybciej mogli wysłać paczkę zwycięzcy. Chcielibyśmy, aby prezent zdążył dotrzeć do Was przed pierwszą gwiazdką 🙂

Za przekazanie gry na konkurs dziękujemy wydawnictwu Games Factory Publishing. 

GFP

 

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest blog Gra Wstępna (gra.wstepna.pl).
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej “Regulamin”).
 3. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z konkursu.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 5. Konkurs trwa od momentu opublikowania konkursowego wpisu na blogu Gra Wstępna w dniu 06.12.2015 do 16.12.2015, do godziny 23:59.
 6. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 7. Konkurs polega na odpowiedzi na pytanie “Komu podarowałbyś grę planszową Namiestnik i dlaczego?” Forma pracy jest dowolna. Zgłoszenia należy przesyłać na adres konkurs@gra.wstepna.pl z tematem “Konkurs Mikołajkowy“.
 8. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga Gra Wstępna. Wygra najciekawsza, najbardziej pomysłowa odpowiedź.
 9. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Namiestnik. Otrzyma ją autor najciekawszej odpowiedzi. Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości poszerzenia puli nagród lub przyznania dodatkowych wyróżnień.
 10. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu Gra Wstępna czy innych stronach internetowych.
 11. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na blogu Gra Wstępna w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 12. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 7 (siedmiu) dni od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: konkurs@gra.wstepna.pl
 13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 14. Nagrodę wysyła Organizator w ciągu 7 (siedmiu) dni od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Basior