7
Posted 21/01/2015 by Basior in Artykuły
 
 

Pierwszy Konkurs

konkursNadszedł Nowy Rok, a wraz z nim nowa perspektywa, nowe postanowienia, nowe pomysły, a może i nowe hobby… A gdybyście mieli kogoś przekonać, że w 2015 roku warto dołączyć do grona planszówkowych maniaków, jak byście to zrobili? Jaka byłaby idealna reklama gier jako najciekawszego hobby?

To właśnie jest wasze zadanie konkursowe – stwórzcie wyjątkową reklamę gier planszowych! Coś, co zachęci waszych niegrających znajomych, aby dołączyli do naszego kręgu. Bo chociaż liczba miłośników planszówek z każdym rokiem rośnie, to przecież im nas więcej tym lepiej!

Forma pracy jest dowolna. Napiszcie scenariusz, narysujcie plakat, nakręćcie krótki filmik albo nagrajcie radiowe hasło. Wszystkie chwyty dozwolone, dopóki intrygująco i niebanalnie zareklamujecie planszówki. Spośród nadesłanych prac wybierzemy tę najciekawszą, najbardziej oryginalną, zabawną i przekonującą. Jej autor otrzyma nagrodę w postaci gry Kolejka wraz z dodatkiem Ogonek – świetniej gry rodzinnej, która nie jednej osobie otworzyła oczy na urok gier planszowych (więcej o niej możecie przeczytać tutaj). Zwycięzca, uzbrojony nie tylko w swoją reklamę, ale i nową grę, z łatwością poniesie kaganek planszówkowej oświaty w kolejne kręgi znajomych. Wasze zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@gra.wstepna.pl z tytułem “Pierwszy konkurs”. Czekamy na nie przez dwa tygodnie, czyli do 4 lutego do godziny 23.59.

Zachęcamy także do udostępniania konkursowego postu i polubienia naszego profilu na Facebooku, bo to kolejny sposób na otrzymanie nagrody. Jeśli w dniu zakończenia konkursu (tj. 4 lutego, o godz. 23.59) będziemy mieli min. 150 fanów na Facebooku, rozlosujemy wśród nich nagrodę niespodziankę!

 

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest blog Gra Wstępna (gra.wstepna.pl).
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej “Regulamin”).
 3. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z konkursu.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 5. Konkurs trwa od momentu opublikowania konkursowego wpisu na blogu Gra Wstępna w dniu 21.01.2015 do 04.02.2015, do godziny 23:59.
 6. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 7. Konkurs polega na stworzeniu reklamy gier planszowych i przesłaniu jej na adres konkurs@gra.wstepna.pl Forma pracy jest dowolna: tekst, video, audio, zdjęcie, grafika, itd.
 8. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga Gra Wstępna. Wygra najciekawsza, najbardziej pomysłowa odpowiedź.
 9. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry „Kolejka” wraz z dodatkiem „Ogonek”. Otrzyma ją autor najciekawszej odpowiedzi. Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości poszerzenia puli nagród lub przyznania dodatkowych wyróżnień.
 10. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu Gra Wstępna czy innych stronach internetowych.
 11. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na blogu Gra Wstępna w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 12. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 7 (siedmiu) dni od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: konkurs@gra.wstepna.pl
 13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 14. Nagrodę wysyła Organizator w ciągu 7 (siedmiu) dni od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Basior